Imprezy i spotkania

Przystań Tumska dzięki swojej lokalizacji tuż przy jeziorze i plaży miejskiej oraz współpracy ze specjalistą oferuje:
Firmowe spotkania integracyjne

Zabawy i gry integracyjne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zaplecze noclegowe i ofertę gastronomiczną. Współpracujemy z partnerem biznesowym, który gwarantuje dla Państwa salę konferencyjną jeśli planowane jest spotkanie firmowe lub szkolenie. Organizacja imprezy firmowej oraz gry i zabawy zespołowe (team building) to doskonały sposób aby zintegrować pracowników i nauczyć współpracy w poczuciu zaufania, działania dla dobra i celu grupy oraz wykorzystania kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Budowanie pozytywnych relacji w firmie wpływa na jego efektywność w dążeniu do celu. Oferujemy szereg gier i zabaw zespołowych. Gry i zabawy odbywają się na terenie Miasta Chełmży oraz na terenie ośrodka Tumska Przystań.

W ramach spotkań integracyjnych oferujemy:

  • nocleg i ofertę gastronomiczną
  • salę konferencyjną do 20 osób w Ośrodku, powyżej 20 osób poza Ośrodkiem Tumska Przystań
  • ognisko i atrakcje grillowe
  • wieczory tematyczne lub degustacje
  • gry i zabawy według scenariusza
  • kajaki, łódki i rowery wodne
  • zwiedzanie atrakcji turystycznych Chełmży wraz z przewodnikiem.
Przygotujemy dla Państwa ofertę, która zaskoczy wszystkich uczestników. Standard turystyczny ośrodka Tumska Przystań będzie dodatkową atrakcją, gdyż nie ma tu marmurów w łazienkach i perskich dywanów w pokojach a na stołach nie pojawiają się wykwintnie przyrządzone perliczki, jest za to przecudny nadjeziorny klimat oraz atmosfera miasta sprzed 767 lat.

Cenę oferty należy ustalać indywidualnie i jest ona zależna od ilości osób oraz zapotrzebowania. Kontakt telefoniczny: +48 667 893 564